Opinie osób, które odbywały szkolenie w Akademii


 

Witam!


Chciałbym podziękować za szkolenie i za pomoc w związku z moim certyfikatem. Pojechałem do ITS i znaleźliśmy brakujący punkt, w tej chwili czekam na Certyfikat.
Pozdrawiam

Piotr

 


Witam :)

Dzięki WASZEMU wsparciu, pomocy, ogromnej wiedzy jaką posiadacie i którą potraficie przekazać, ukończyłam kurs i osiągnęłam zamierzony cel- Certyfikat kompetencji zawodowych w drogowym transporcie rzeczy

Jestem WAM wdzięczna za poświęcony czas i zaangażowanie...

Życzę WAM owocnej pracy, wielu sukcesów a przede wszystkim tego co daje chyba największą satysfakcję...pozytywnych ocen z egzaminów WASZYCH podopiecznych :)Z wyrazami Szacunku
Paulina

 


 

 
Witam,

chciałam podziękować za przygotowanie do egzaminu. Egzamin zakończył się dla mnie pomyślnie aczkolwiek muszę przyznać że do lekkich to on się nie zaliczał ;-).
Dziękuję i pozdrawiam
 
Karolina

 
Witam, moje przeczucia były błędne, jednak zdałam za pierwszym razem, tak że dziękuję. To na pewno dzięki temu kursowi i testom które rozwiązywałam, bo niektóre pytania się powtarzały. Choć dwa pytania nurtują mnie nadal, a mianowicie czy ten certyfikat jest ważny również w Ameryce(takie pytanie było) i czy godziny w porze nocnej obowiązują załogę dwu osobową tzn czy ich czas pracy nie może przekroczyć 10 godzin. Jeśli tak to liczy się to dla jednego kierowcy czy dwóch łącznie. Także dziękuje bardzo i pozdrawiam.
 
Justyna

 
Witam.
 
Dziękuję śliczne za pomoc. Jestem z Ukrainy i było mi ciężko, ale z wami dałem rady!
Życzę wszystkiego najlepszego całej waszej ekipie!!!
 
Pozdrawiam Ruslan
 

 

Witam,

 

chciałam podziękować za możliwość przystąpienia do kursu on-line, co dla mamy dwojga małych dzieci, w dodatku pracującej na całym etacie - było idealnym rozwiązaniem.

I udało się za pierwszym razem :)

 

Pozdrawiam serdecznie

Paulina

 

 


 

Witam Prezesa - chciałem podziękować za szkolenie i przygotowanie do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych   w transporcie drogowym rzeczy który to egzamin zaliczyłem pozytywnie za 1 razem szkolenie 24 25 26 luty egzamin 11 marzec jeszcze raz  dziękuje i polecam szkołę znajomemu który  niebawem się wybiera na taki kurs pozdrawiam.

 

Jakub

 


 

 

Witam serdecznie całą kadrę,
bardzo chcę podziękować za szkolenie i poinformować, że zdałam egzamin. Byłam Państwa kursantką w lutym 24-26.02, egzamin miałam 25.03.2017 o godzinie 16.15.
Wczoraj pojawiły się wyniki. Byłam najszczęśliwszą kobietą na ziemi. Chcę Państwu bardzo, bardzo podziękować za dobre szkolenie, platformę i wszystkie cenne informacje, które przydały się do
zaliczenia tego trudnego egzaminu. Szczególnie Panu Piotrowi za zadania, bardzo dobry przekaz i technika. Mam nadzieję, że wszyscy z naszej grupy zaliczyli.
Życzę Państwu dalszej owocnej pracy i tak jak ja zadowolonych kursantów.


Pozdrawiam
Iwona

 


 

Witam.

Spóźnione podziękowania dla całej kadry z Akademii Transportu i Przedsiębiorczości za szeroki zakres przekazanej wiedzy, za profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego kursanta, za motywację do nauki teorii oraz jasny przekaz zadań z części teoretycznej - tu składam ukłon w stronę pana Piotra Żakowskiego. W obecnej chwili jestem zarządzającym transportem w małej firmie męża- nareszcie mamy własny certyfikat, który oprawiony jest w białą ramkę i stoi na honorowym miejscu. Jestem z niego dumna. Będę polecała wszystkim Wasze szkolenie na certyfikat, orientowałam się i wiem, że Akademia ma najwyższą zdawalność.  

Jeszcze raz dziękuję.

 

Pozdrawiam

Sylwia

 


 

Pt 2017-12-22 13:26

Do:  Bogusław Madej; Jacek Kurcz;

Witam,
chciałbym bardzo podziękować za profesjonalne przygotowanie do egzaminu na certyfikat kompetencji, zaliczony za pierwszym razem.
Wesołych Świąt.
Maciej Płatek

 


 


Kontakt

Akademia Transportu i Przedsiębiorczości Sp. z o.o. 

ul. Annopol 4B,

pok. 140 - piętro I.

03-236 Warszawa

 

Telefon :

661-713-716 pn. - pt. w godzinach 9:00 - 17:00.

 

 

Fax: (0-22) 811 41 85

e-mail: jkurcz@akademiatp.pl

J E S T E Ś M Y :
Członkiem ZMPD od 2005 r.
Partnerem biznesowym
i członkiem Rady Biznesu
Wyższej Szkoły Bankowej
w Chorzowie.
Członkiem Rady Społeczno-Gospodarczej Wydziału Transportu Politechniki Śląskiem w Katowicach.

 

Mapa dojazdu