WYDAWNICTWA KSIĄŻKOWE
(wydawnictwa elektroniczne - e-booki)

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego.

Książka skierowana jest dla przewoźników i osób zarządzających zarządzających transporte drogowym w przewozach osób i rzeczy. Zawiera mataeriał wymagany na państwowym egzaminie na uzyskanie certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego. Udostępniana jest w formie książki elektronicznej na naszej szkoleniowej platformie internetowej na określony okres czasu (zwykle 30 dni).

CENA: 19,00 PLN

ZOBACZ WIĘCEJ

Zasady załadunku pojazdów i mocowania ładunków.

Książka przeznaczona dla osób chcących poszerzyć wiedzę na temat zasad prawidłowego załadunku pojazdów i zabezpieczenia ładunku (dla kierowców, przewoźników, spedytorów, nadawców ładunków i organizatorów przewozów). Udostępniana jest w formie książki elektronicznej na naszej szkoleniowej platformie internetowej na określony okres czasu (zwykle 30 dni).

CENA: 7,00 PLN.

ZOBACZ WIĘCEJ

Przewozy nienormatywne.

Książka przeznaczona dla osób chcących poszerzyć wiedzę na temat przewozów nienormatywnych. Skierowana jest do kierowców, przewoźników, spedytorów i nadawców nadających lub realizujących przewozy łądunków nienormatywnych. Udostępniana jest w formie książki elektronicznej na naszej szkoleniowej platformie internetowej na określony okres czasu (zwykle 30 dni).

CENA: 7,00 PLN.

ZOBACZ WIĘCEJ

Tachografy analogowe.

Książka omawia budowę, rodzaje i zasady wykorzystywania tachografów analogowych oraz stosowanych w niej wykresówkach do zapisu pracy kierowcy.  Udostępniana jest w formie książki elektronicznej na naszej szkoleniowej platformie internetowej na określony okres czasu (zwykle 30 dni).

CENA: 7,00 PLN

ZOBACZ WIĘCEJ

Tachografy cyfrowe.

Książka omawia budowę, rodzaje i zasady wykorzystywania tachografów cyfrowtych, rodzaje i zastosowanie kart tachograficznych, piktogramów - języka tachografów oraz rodzajów i wykorzystania wydruków z tachografów i z kart tachograficznych. Udostępniana jest w formie książki elektronicznej na naszej szkoleniowej platformie internetowej na określony okres czasu (zwykle 30 dni).

CENA: 7,00 PLN

ZOBACZ WIĘCEJ


Kontakt

Akademia Transportu i Przedsiębiorczości Sp. z o.o. 

ul. Annopol 4B,

pok. 140 - piętro I.

03-236 Warszawa

 

Telefon : pn. - pt. w godzinach 9:00 - 17:00.

695 936 500; 695 936 501

 

e-mail: jmichniak@akademiatp.pl

              akademia@akademiatp.pl

 

Jesteśmy:

 

Członkiem ZMPD od 2005 r.

 

Członkiem Rady Społeczno-Gospodarczej Wydziału Transportu Politechniki Śląskiem w Katowicach.

 

Partnerem biznesowym i członkiem Rady Biznesu Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie

 

Mapa dojazdu